Klub

Home / Klub

Academia Gorila Skierniewice (a wcześniej Fight Club Skierniewice a jeszcze wcześniej Skierniewicki Klub Karate Kyokushin:)) powstał ponad 15 lat temu z inspiracji Przemysława Matuszewskiego. Jednak nasze tradycje sięgają jeszcze lat 80 i pierwszych filmów z Brucem Lee 🙂 Kilka lat temu zostaliśmy członkami jednej z największych i najbardziej elitarnych familii w sztukach walki. Jako czwarta filia zasililiśmy i do dziś walczymy  w szeregach Academia Gorila.

Zaczynaliśmy od Karate Kyokushin i nadal urzeka nas magia białego kimona. Ale przez lata rozszerzaliśmy swoja wiedzę. Dziś można u nas trenować zarówno stójkę – w tym Karate Kyokushin, K-1/Muay Thai i Boks ale także grappling i Brazylijskie Jiu Jitsu. Dziś jesteśmy największym klubem w dawnym województwie skierniewickim.

Bierzemy udział w zawodach i pokazach. A na co dzień staramy się przekazywać wiedzę dzieciom, młodzieży i dorosłym. Academia Gorila Skierniewice to coś więcej niż klub sportów walki. Tu w ciężkiej rywalizacji sportowej wykuwają się charaktery. Ale przede wszystkim jesteśmy przyjaciółmi!